* Eelmisel nädalal

Ettevõtlusnädala raames osalesid gümnaasiumiõpilased Pärnumaa Noorte Inspiratsioonipäeval Pärnu Kontserdimajas. Fotogaleriid saab vaadata siit: https://parnukobar.ee/uudised/inspiratsioonipaev-toi-kokku-ule-600-parnumaa-noore/

6. oktoobril tähistasime nii koolis kui vallas õpetajate päeva. Kiitus ja tänu 11. ja 12. klassi õpilastele, et asendasite õpetajaid ja saite toreda kogemuse osaliseks. Suur tänu huvijuht Aigi Treumuthile ja klassijuhataja Kaire Lainele, kes nõu ja jõuga olid õpilasi toetamas ja nõustamas.  Õpetajatel oli suurepärane võimalus kohtuda kirjaniku ja filmitegija Katrin Lauriga.

* Sel nädalal:

09.-13. oktoobril on võimalik 7.-12. klassi IT-huvilistel õpilastel osaleda KüberPuuring koolisisesel võistlusel – palun soovist õp Astridile teada anda. KüberPuuring koolisisesel võistlusel soovime märgata meie IT-teadlikke noori, kes saavad rühmana pääsu KüberPuuring finaalvõistlusele.

11.10 osaleb 4. klass KüberPähkli uuringus.
11.10 osaleb 12. klass KüberPuuring koolisisesel võistlusel

13.10 osaleb 8. klass KüberPuuring koolisisesel võistlusel
13.10 osaleb 5. klass KüberPähkli uuringus.

Kübervõistluste fookuses on erinevad digitaalse ohutuse ja küberkaitse alased teadmised: privaatsus ja turvalisus, tehniline taip, käitumine internetis, probleemilahendusoskus.

12. oktoober  Õpetaja kutse taotlemine. Kohtumine Kilingi-Nõmme õpetajatega, nende kogemuste kuulamine.

*Eelinfo sündmuste osas:

8. klass osaleb terve oktoobrikuu jooksul väljakutses “Sügissammud 2023”, mille eesmärgiks on kutsuda noori rohkem liikuma ja looduses aega veetma. Kutsume ka teisi 5.-12. klassi õpilasi selles väljakutses osalema. Rohkem infot siit https://terviserajad.ee/sugissammud2023

18. oktoober kell 14.45  Õppenõukogu

                Õpetajate vestlusring Vaimse Tervise Keskuse psühholoogidega 

20. oktoober  Kooli sünnipäev

21. – 29. oktoober  Koolivaheaeg

23. oktoober   Koolituspäev klassiõpetajatele ja tugispetsialistidele: “Koolivalmidus, hariduslike erivajaduste varane märkamine lasteaias ja jätkuv töö koolis, kuis toimetada tuge vajavate lastega lasteaias ning kuis koolis, koostöö lapsevanematega”

24. oktoober  Õpetajate koolituspäev:  “HEV õpilane klassis: õppetöö ja -materjalide jõukohastamine – praktiline töötuba”

4. november 7. – 9. kl õpilased vaatamas Tartus AHHAA Robolahingut

5. – 11. november  Erasmuse projekt: õpilased Saksamaal, külas Schotteni koolil: Maria Auväärt, Marcus Maddison, Jesper Muhu, Laura Jantson, Alison Moora. Saatjateks õpetajad Ave Varik ja Mai Nitschke.

9. novembril Alexela Kontserdimajas Noortekonverents “Kuidas oma elu juhtida?”. Osalevad Õpilasesinduse esindajad.

KIIDAME JA TÄNAME!

Koolipere on tänulik kahele Tõnule: Piirile ja Kiivrile. Üks kasvatas imetoredad kõrvitsad ja teine tõi need koolimajja kohale. Kokad saavad teha õpilastele maitsvat kõrvitsasalatit. Häädemeestel on ikka hääd inimesed!

30. septembril toimusid kooliaias Mihklipäeva discgolfi võistlused. KIIDAME osalejaid: 

Andreas Artma, Märten Teas, Klen Liiva, Merki Juninen, Albert Sepp, Janno Brunfeldt, Aliise Brunfeldt, Hanna Sepp.

I-V klassi tüdrukute hulgas saavutas Aliise Brunfeldt 1. koha ning Hanna Sepp 2. koha.

I-V klassi poiste hulgas saavutas Merki Juninen 1. koha ning Janno Brunfeldt 2. koha.

VI-IX klassi poiste hulgas saavutas Albert Sepp 1. koha.

Palju õnne tublidele kettagolfaritele!

UUDISED

Igal aastal on koolis mõni klass osalenud kampaanias, korjanud kokku küünlaümbrised ja viinud need taaskasutusse. Loodame, et ka sel aastal võtab keegi osa. Rohejaht on alanud!

https://www.kuusakoski.com/et/estonia/uudised/2023/ROHEJAHT/