VALLA HARIDUSPREEMIA

9. detsembril toimus Häädemeeste valla 5. sünnipäeva tähistamine ning tunnustati, tänati ja kiideti tublimaid.
Valla hariduspreemia sai Häädemeeste Keskkool 10 aasta jooksul aktiivse rahvusvahelise koostöö korraldamise eest! Kiitus kogu kooliperele! 2012. – 2014. aastal toimus Comeniuse projekt “Your Europe: democratic shaping and sharing”/“Sinu demokraatlik Euroopa” ning osales kaheksa kooli kaheksast erinevast riigist: Rumeeniast, Bulgaariast, Ungarist, Kreekast, Itaaliast, Lätist, Eestist, Saksamaalt. Lisaks sellele on toimunud viis Erasmus+ projekti ja üks Nordplus projekt ning meil on olnud kahel aastal vabatahtlikud teenistujad. Kokku on nende 10 aasta jooksul teinud meie õpilased-õpetajad koostööd koolidega 19 erinevast riigist.
Valla tänukirja pälvis õpetaja Rene Kurm, kes on nende 10 aasta jooksul olnud rahvusvahelise koostöö tubli eestvedaja. Kiitus ja tänu!