Skip to content (Press Enter)
kool@haademeeste.edu.ee +372 5860 9545

Häädemeeste Keskkool

Häädemeeste Keskkool on üldhariduskool Pärnu maakonnas Häädemeeste vallas Häädemeeste alevikus.

  • Avaleht
    • Infokiri
      • 18. – 22. mai 2026
      • Varasemad
    • Sündmused
    • Saavutused
      • Käesoleva õppeaasta saavutused
      • Õppeaastate kokkuvõtted
    • Uudised
  • Vastuvõtt
    • LISAVASTUVÕTT 10. klassi kuni 31.08
    • Vastuvõtt 1. klassi
    • Vastuvõtt 2. – 9. klassi
    • Vastuvõtt 10. klassi
    • Vastuvõtt 11.-12. klassi
    • Vastuvõtu kord
  • Õpilasele
    • Õppetegevus
      • Muusika
        • Kroonika 2009/2010
        • Kroonika 2008/2009
        • Kroonika 2007/2008
        • Kroonika 2006/2007
        • Kroonika 2005/2006
        • Kroonika 2004/2005
      • Stuudium
      • Õppe- / ainekavad
      • Tundide ajad
      • Tunniplaan
      • Distantsõpe
      • Konsultatsioonid
      • Gümnaasiumi valikkursused
      • Eksamid
      • Kirjalikud tööd
      • Kunstiõpetus
    • Hindamine
      • Hindamisjuhend
      • Kursusehinded
    • Koolivorm
    • Õpilasesindus
      • Tegevused
    • IT-tugiõpilased ja juunior IT-juhid
    • Õpiabitunnid
    • Kodukord
    • Õpilase tunnustamine
    • Vaheajad / trimestrid /õppenõukogud / aiatöö
    • Huvitegevus
    • Koolitoit
    • Noorsoopolitseinik
  • Lapsevanemale
    • Pikapäevarühm
      • Töökorraldus
      • Päevakava
      • Taotlus
    • Arenguvestlused
      • Arenguvestluste kord
      • Arenguvestluste aruanne
      • Arenguvestluse küsimustik lapsevanemale
      • Arenguvestluste küsimustik I kooliastmele
      • Arenguvestluse küsimustik II kooliastmele
      • Arenguvestluste küsimustik III kooliastmele
      • Arenguvestluste küsimustik gümnaasiumile
    • Õppetöölt puudumine
    • Õpilaste toetamine Häädemeeste Keskkoolis
    • KiVa
      • Juhtumite lahendamine
      • Soovitused
  • R.kogu / Võimla
    • Võimla
    • Kodulugemine õppeaasta jooksul
      • 3. klass
      • 4. KLASS
      • 5. klass
      • 6. klass
      • 7. klass
      • 8. klass
      • 9. klass
      • 10. klass
      • 11. klass
      • 12. klass
    • Loe oma rõõmuks!
    • Lugemissoovitused
    • Raamatukogu kasutamistingimused
  • Koolist
    • Koolipere
      • Hoolekogu
        • Hoolekogu koosseis
      • Häädemeeste Keskkooli pere
      • Kontakt
      • HKK Laiendatud juhtkond
      • Õppenõukogu
    • Tutvustavad videod
    • Kooli 3D virtuaalmäng
    • Ajalugu
    • Galerii
    • Põhimäärus & arengukava
    • Riiklik järelevalve
    • Häädemeeste Kooli hümn
    • Vabad töökohad
    • Missioon & visioon
    • Vilistlased
      • Vilistlaskogu
    • Meie kool meedias
    • Kroonika
    • Spordihoone kasutamine
  • DOKUMENDID
  • Projektid
    • Lõppenud projektid
      • SA Innove
        • SA Innove
      • Digivihik
      • Strateegiline koostöö projekt
      • PRIA
      • SA Archimedes. Noortekohtumine “Maalime maailma”
      • Huvitav Kool
      • Comenius
      • Digipööre
      • Enesetäiendus
      • Nordplus projekt
    • EL Euroopa Sotsiaalfond ja Regionaalarengu Fond
      • Kaasava hariduse põhimõtete rakendamine
      • Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe arendamine
      • Õppiva organisatsiooni kujundamine ja nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine Häädemeeste Keskkoolis
    • Erasmus+
      • Akrediteering 2023-2027
      • INTEGRA
      • Integra tunnikavad
      • Karjääri planeerimine rahvusvahelises koostöös
      • Õpetajate õpiränne 2019-2022
    • Hooliv Kool / HOOLIV HÄÄDEMEESTE
    • KiVa
    • Aitan lapsi
    • Eesti ja Ukraina traditsioonide tutvustamine
    • KIK – Keskkonnainvesteeringute Keskus
    • Robootika / ProgeTiiger
      • ProgeTiiger
  • KONTAKT

Häädemeeste Keskkool

Häädemeeste Keskkool on üldhariduskool Pärnu maakonnas Häädemeeste vallas Häädemeeste alevikus.

  • Avaleht
    • Infokiri
      • 18. – 22. mai 2026
      • Varasemad
    • Sündmused
    • Saavutused
      • Käesoleva õppeaasta saavutused
      • Õppeaastate kokkuvõtted
    • Uudised
  • Vastuvõtt
    • LISAVASTUVÕTT 10. klassi kuni 31.08
    • Vastuvõtt 1. klassi
    • Vastuvõtt 2. – 9. klassi
    • Vastuvõtt 10. klassi
    • Vastuvõtt 11.-12. klassi
    • Vastuvõtu kord
  • Õpilasele
    • Õppetegevus
      • Muusika
        • Kroonika 2009/2010
        • Kroonika 2008/2009
        • Kroonika 2007/2008
        • Kroonika 2006/2007
        • Kroonika 2005/2006
        • Kroonika 2004/2005
      • Stuudium
      • Õppe- / ainekavad
      • Tundide ajad
      • Tunniplaan
      • Distantsõpe
      • Konsultatsioonid
      • Gümnaasiumi valikkursused
      • Eksamid
      • Kirjalikud tööd
      • Kunstiõpetus
    • Hindamine
      • Hindamisjuhend
      • Kursusehinded
    • Koolivorm
    • Õpilasesindus
      • Tegevused
    • IT-tugiõpilased ja juunior IT-juhid
    • Õpiabitunnid
    • Kodukord
    • Õpilase tunnustamine
    • Vaheajad / trimestrid /õppenõukogud / aiatöö
    • Huvitegevus
    • Koolitoit
    • Noorsoopolitseinik
  • Lapsevanemale
    • Pikapäevarühm
      • Töökorraldus
      • Päevakava
      • Taotlus
    • Arenguvestlused
      • Arenguvestluste kord
      • Arenguvestluste aruanne
      • Arenguvestluse küsimustik lapsevanemale
      • Arenguvestluste küsimustik I kooliastmele
      • Arenguvestluse küsimustik II kooliastmele
      • Arenguvestluste küsimustik III kooliastmele
      • Arenguvestluste küsimustik gümnaasiumile
    • Õppetöölt puudumine
    • Õpilaste toetamine Häädemeeste Keskkoolis
    • KiVa
      • Juhtumite lahendamine
      • Soovitused
  • R.kogu / Võimla
    • Võimla
    • Kodulugemine õppeaasta jooksul
      • 3. klass
      • 4. KLASS
      • 5. klass
      • 6. klass
      • 7. klass
      • 8. klass
      • 9. klass
      • 10. klass
      • 11. klass
      • 12. klass
    • Loe oma rõõmuks!
    • Lugemissoovitused
    • Raamatukogu kasutamistingimused
  • Koolist
    • Koolipere
      • Hoolekogu
        • Hoolekogu koosseis
      • Häädemeeste Keskkooli pere
      • Kontakt
      • HKK Laiendatud juhtkond
      • Õppenõukogu
    • Tutvustavad videod
    • Kooli 3D virtuaalmäng
    • Ajalugu
    • Galerii
    • Põhimäärus & arengukava
    • Riiklik järelevalve
    • Häädemeeste Kooli hümn
    • Vabad töökohad
    • Missioon & visioon
    • Vilistlased
      • Vilistlaskogu
    • Meie kool meedias
    • Kroonika
    • Spordihoone kasutamine
  • DOKUMENDID
  • Projektid
    • Lõppenud projektid
      • SA Innove
        • SA Innove
      • Digivihik
      • Strateegiline koostöö projekt
      • PRIA
      • SA Archimedes. Noortekohtumine “Maalime maailma”
      • Huvitav Kool
      • Comenius
      • Digipööre
      • Enesetäiendus
      • Nordplus projekt
    • EL Euroopa Sotsiaalfond ja Regionaalarengu Fond
      • Kaasava hariduse põhimõtete rakendamine
      • Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe arendamine
      • Õppiva organisatsiooni kujundamine ja nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine Häädemeeste Keskkoolis
    • Erasmus+
      • Akrediteering 2023-2027
      • INTEGRA
      • Integra tunnikavad
      • Karjääri planeerimine rahvusvahelises koostöös
      • Õpetajate õpiränne 2019-2022
    • Hooliv Kool / HOOLIV HÄÄDEMEESTE
    • KiVa
    • Aitan lapsi
    • Eesti ja Ukraina traditsioonide tutvustamine
    • KIK – Keskkonnainvesteeringute Keskus
    • Robootika / ProgeTiiger
      • ProgeTiiger
  • KONTAKT
+372 5860 9545kool@haademeeste.edu.ee

Rubriik: Kõik teated

Koolimaja sügislaat 2026

22 sept.,2026 Nele Jürisson

Eelmisel nädalal oli koolimajas tõeline sügismöll! Lõpetasime töönädala meeleoluka sügislaadaga, kus kõik soovijad said ennast proovile panna nii müüjate kui …

Read More

Sügisandide näitus

22 sept.,2026 Nele Jürisson

Sügist on tunda juba igal sammul – hommikused kastepiisad helisevad nagu lumekristallid, kui krabisevas rohus kooli poole sammuda! Sellel nädalal …

Read More

Nädala toimetused

22 sept.,2026 Nele Jürisson

Nädal täis meisterdamisvahetunde tõi endaga kaasa tõelise sügisesaju – osavate meisterdajate käe all valmisid nii värvikirevad puulehed kui ka sügisannid …

Read More

Sügis koolimajas

22 sept.,2026 Nele Jürisson

Täna sai killuke imelist sügist koolimaja iluks vaasidesse sätitud!  Sügisnäitusele toodud koduaia lilledest oli kokku seatud palju värvikirevaid ja armsaid …

Read More

Vilistlaskogu üldkogu toimub Häädemeeste Keskkoolis 22. septembril, kell 18.00

9 sept.,2026 Nele Jürisson
Read More

1. septembri avaaktus

3 sept.,2026 Nele Jürisson

Astrites on pruunid sälgud, floks on ammu roostes. Ruuge ranits rõõmsalt välgubkooli poole joostes. Pinal kolksub killa-kolla,asfalt paitab päkki.Küll on …

Read More

Pikapäevarühma (1.-4.klassile) avaldusi ootame kuni 11.09.2026

31 aug.,2026 Nele Jürisson
Read More

LISAVASTUVÕTT 10. klassi

24 aug.,2026 Nele Jürisson

Täiendav vastuvõtt Häädemeeste Keskkooli kestab kuni 31. augustini! Palume täita taotlus ning saata elektrooniliselt kool@haademeeste.edu.ee Just nüüd on see õige …

Read More

Aktus 1. septembril kell 9.00

21 aug.,2026 Nele Jürisson

Koolipäev algab klassijuhatajatunniga kell 8.00

Read More

Õpikute laenutamine 27. augustil kell 9.00-15.00

17 aug.,2026 Nele Jürisson
Read More

Navigeerimine

Page 1 Page 2 … Page 69 >

Copyright ©2026 Häädemeeste Keskkool. Education Zone | Developed By Rara Themes. Powered by WordPress.