Tere!

Usun, et kõik on saanud koolivaheajast kosutust ning valmis taas rõõmsaks koolieluks ja toredaks õppimiseks-õpetamiseks.

Saatsime enne koolivaheajale minekut lapsevanematele küsitluse lingi, et saada teada lapsevanemate mõtteid ja soove koolituste teemal. Oktoobrikuu lõpuni saab veel vastata.  Suur tänu neile, kes on juba leidnud aega vastata.

* Viimasel nädalal enne koolivaheaega

17. oktoobril toimus 9. klassi õpilastele liiklusohustusalane koolitus, mille eesmärgiks oli suurendada noorte teadlikkust liiklusohutusest ning suunata neid tegema õigeid valikuid. Koolituse korraldas Transpordiamet

1688. aastal mainitakse Häädemeeste kooli esmakordselt ning saame olla uhked, et juba 335 aastat on antud Häädemeestel kooliharidust. 1854. aastast alates on aga antud pidevat kooliharidust ning just sellest aastast peale arvestatakse Häädemeeste kooli algust. 20.oktoobril, s.o enne koolivaheajale minekut, tähistasime oma kooli 169. sünnipäeva. Sõime üheskoos sünnipäevatorti ja kuulasime muusikat. Aitäh noortele pianistidele: Elina Liiva ja Johannes Allikas ning nende õpetaja Vaike Väljamäele. Samuti kõikidele lauljatele, kes esinesid Taavi Reimetsa juhendamisel. Sünnipäeva tähistamisel olid toredad kohtumised vilistlastega: Triina Trei, Anna-Liisa Schön ja Ats Järvesaar. Aitäh teile, armsad vilistlased!

* Sel nädalal:

Pime aeg on kätte jõudnud ning tean, et meie õpilasesinduse liikmed peavad plaani novembrikuus viia läbi traditsioonilise helkurite kontrolli. Palun kõigil oma helkurid välja otsida ja jopede-mantlite külge riputada.

4. november 7. – 9. kl õpilased vaatamas Tartus AHHAA Robolahingut.

*Eelinfo sündmuste osas:

7. novembril kell 13.30 -15.00 Pernova Loodusmajas traditsiooniline 8.klasside õppepäev. Osalevad Ragnar Pesor ja Artur Laagus. “STEAM: Inimkeha kui tervik”.

5. – 11. november  Erasmuse projekt: õpilased Saksamaal, külas Schotteni koolil: Maria Auväärt, Marcus Maddison, Jesper Muhu, Laura Jantson, Alison Moora. Saatjateks õpetajad Ave Varik ja Mai Nitschke.

9. novembril Alexela Kontserdimajas Noortekonverents “Kuidas oma elu juhtida?”. Osalevad Õpilasesinduse esindajad.

14. november   Distants- ja iseseisva õppimise päev. Õpetajatele koolitus: AI koolis.

15. november   Karjääripäev: 7., 8., 9. ja 12. klassile

17. november   Vabariigi Presidendi poolt välja kuulutatud uudishimu päev

2. ja 3. detsember    Maakondlikud ja Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused kabes ja males. Toimuvad Häädemeeste Keskkoolis.

8. detsember   Mängudeõhtu Häädemeeste Seltsimajas 7. – 9. klassile. Õpilaste loovtöö.